Авторизація
Логін

Пароль

Забули пароль?

Реєстрація
Наукова діяльність

Науковий семінар
Наукова школа

Новини

30 09 2016
Петунінські читання

29 вересня відбулися традиційні “Петунінські читання”


Далі...

14 11 2015
Тестовий доступ до ресурсів Wiley Online Library

Наукова бібліотека імені М. Максимовича пропонує тестовий доступ до ресурсів Wiley Online Library.


Далі...

11 11 2015
Математичні бої

Завершився 9-й Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Ляшка І.І. 


Далі...

Користувачі  /  Викладач  /  Кашпур Олена Федорівна  

Кашпур Олена Федорівна
кандидат фіз.-мат. наук,
доцент кафедри обчислювальної математики
 
Факультет кібернетики,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Україна, 03127 Київ, пр. Глушкова 4д, кімн. 213
телефон: 067-209-08-46

Освіта, звання та ступені

  • Кандидат фізико-математичних наук («Інтерполяція поліноміальних операторів»), 01.01.07, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ, Україна, 1996.
  • Атестат доцента кафедри методів обчислювального експерименту (02 ДЦ №011439, 16 лютого 2006).
  • Аспірантура факультету кібернетики, Київський національний університет iмені Тараса Шевченка, Київ (Україна), 1992-1996.
  • Факультет кібернетики, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київ (Україна), 1987-1992.
  • Середня школа №8, Біла Церква (Україна), 1977-1987.

Викладацька діяльність

  • Чисельні методи
  • Pівняння математичної фізики
  • Чисельні методи математичної фізики

Наукові інтереси

  • Наближення нелінійних операторів
  • Спектральна теорія операторів
  • Рівняння в частинних похідних

Вибрані публікації

  1. Интерполирование полиномиальных операторов в гильбертовом пространстве, Обчислювальна та прикладна математика, збірник наукових праць, Київ, 1995, вип. 79, С. 85-91
  2. О сходимости интерполяционного процесса с минимальной нормой в гильбертовом пространстве, Журнал обчислювальної та прикладної математики, 1998, №2(84), С. 169-175
  3. Анализ точности интерполирования целых операторов в гильбертовом пространстве при возмущенных узловых значениях, Український математичний журнал, 2003, т.55, №7, С. 953-960
  4. Операторні інтерполянти в гільбертовому просторі асимптотично точні на поліномах, Вісник Київського університету, Серія: фізико-математичні науки, 2005, №4, С. 242 - 248

Гранти та відзнаки

  • 1996, Премія НАН України для молодих вчених, за цикл робіт «Інтерполювання поліноміальних операторів»

© 2010 - 2017
КНУ імені Тараса Шевченка, кафедра обчислювальної математики
Всі права захищено