Авторизація
Логін

Пароль

Забули пароль?

Реєстрація
Новини

18 01 2019
Міжнародний науковий симпозіум

«Питання оптимізації обчислень (ПОО-XLVI)»


Далі...

28 12 2018
Вітаємо!

з врученням Державної премії України в галузі освіти


Далі...

27 11 2018
Вітаємо!!!

з присудженням іменної стипендії Токаря Костянтина


Далі...

01 10 2018

Конкурс НАН України

Шановні колеги!

Науково-дослідна частина нагадує про конкурс НАН України на здобуття премій для молодих учених віком до 35 років і студентів вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи та надсилає Вам інформацію щодо цього конкурсу.

 

Необхідні документи:

   - розширений витяг з протоколу Вченої ради інституту/ факультету;

   - подання, що включає назву, наукову характеристику роботи й коротку анотацію;

   - матеріали наукового дослідження (список наукових публікацій – на конкурс молодих учених; наукову роботу – на конкурс студентів);

   - відомості про автора: прізвище, ім’я, по батькові, повна дата народження, місце роботи, науковий ступінь й посада (для студентів – вуз, факультет, курс у розгорнутому вигляді), домашня та електронна адреси, номер телефону (службовий, домашній та мобільний);

   - довідку про те, що роботи, які подаються на конкурс, не були раніше удостоєні премій НАН України, країн СНД та ін.;

   - не менше двох рецензій сторонніх організацій (із зазначенням їх офіційної адреси).

 

*Примітки: Колектив, висунений на здобуття премії НАН України для молодих вчених і студентів не повинен перевищувати трьох осіб. На кожного члена авторського колективу окремо складається довідка про творчий внесок.

Всі документи повинні бути підписані директором інституту / деканом факультету і засвідчені печаткою. Подаються в одному примірнику, в папках. Матеріали в паперовому та електронному вигляді приймаються інформаційним сектором відділу науково-технічної інформації для підготовки питання на засіданні Постійної комісії Вченої ради з питань організації наукової роботи. Роботи, оформлені неналежним чином, до участі в конкурсі не допускаються.

Просимо подати пропозиції щодо кандидатур, які братимуть участь у конкурсі до 18 жовтня 2018 року включно (червоний корпус, вул. Володимирська, 60, кім. 107; телефони для довідок: 239-31-74, 37-45; e-mail: premii.ndch@gmail.com).

 

З повагою, науково-дослідна частина.


© 2010 - 2019
КНУ імені Тараса Шевченка, кафедра обчислювальної математики
Всі права захищено